MLSZ Pest Megyei Igazgatóság

Jelenlévő látogatók

Jelenleg 322 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

Második helyen végeztünk Nagykőrösön

2015. január 30-án a Nagykőrösi Kinizsi FC csapata  utánpótlás tornát rendezett az 1996. január 1. után született korosztálynak.

A nyolc csapatos tornára meghívást kapottak között volt egyesületünk is. A rendezvényen képviseltette magát továbbá Cegléd, Pilis, Nagykőrös, Albertirsa, Abony, Törtel és Jászkarajenő.

A lebonyolítás alapján a csapatokat két csoportba osztották. A mi csapatunk az "A" csoportba került és velünk volt még a Nagykőrös, Abony és Cegléd együttese.

Csoporton belüli eredményeink:
1.mérkőzés:
Abony - Vasadi RSC 0:2 Gól: Bódi K.,Dézsi Sz.

2.mérkőzés:
Nagykőrösi FC - Vasadi RSC 2:1 Gól: Bódi K.

3.mérkőzés:
Cegléd - Vasadi RSC 2:3 Gól: Fehér I.,Varga T.,Bódi K.

A csoportból első helyezettként jutottunk tovább, így a "B" csoport 2. helyezett csapatával, Törtellel játszottunk a döntőbe jutásért.

Elődöntő:
Vasadi RSC - Törtel 3:2 Gól: Meszjár K.,Dézsi Sz.,Bódi K.

A mérkőzésen sajnos volt egy sajnálatos, súlyosnak tűnő sérülés. Vasadi játékossal történt, Szabó Zolikával, akinek a 3. gólnál nagy szerepe volt, de sajnos rosszul érkezett a talajra és a bal térde kiugrott. A szervezők gyors segítségével kihívták a mentőket és a kecskeméti megyei kórházba szállították, ahol visszarakták neki, de még további vizsgálatok várnak a játékosra. Addig is mielőbbi jobbulást és gyors gyógyulást kívánunk neki!

Döntő:
Vasadi RSC - Albertirsa 0:4

Sajnos a döntőt elvesztettük. A játékosok sokk hatása alatt voltak és nem is szerettek volna pályára lépni, de sportszerűségből pályára küldtem őket.

Becsületesen lejátszottuk a találkozót.

Gratulálunk az Albertirsa csapatának a tornagyőzelemhez!

Az eredményhirdetésnél a szervezők megemlítették, hogy amikor szervezték a tornát akkor a nagykőrösi csapat játékosai külön kérték, hogy a Vasadi RSC csapatát mindenféleképpen hívják meg, mert egy sportszerű és kulturált csapatot ismerhettek meg a vasadi csapatban. Azt hiszem, hogy ezeknek a kritériumoknak a tornán is meg tudtunk felelni és továbbra is megmarad ez a jó kapcsolat a klubok és a játékosok között.

A Vasadi RSC játékosainak névsora: Pelva Zoltán, Jenei Imre, Dézsi Szilárd, Bódi Krisztián, Dobondi Csaba, Fehér István, Varga Tamás(Caroll), Meszjár Károly, Tuska Balázs, Váradi Krisztián, Szabó Zoltán.

A második helyet szereztük meg és még egy különdíjat is sikerült elhoznunk. A torna legjobb kapusa Pelva Zoltán lett.